У Криму рівень безробіття – такий же, як по всій Україн: близько двох відсотків.

Але до традиційних труднощів у пошуку роботи на півострові додаються ще й етнічні, стверджує кореспондент Радіо «Свобода» Володимир Притула.

За офіційними даними, найбільше людей, які втратили роботу – у степових районах, саме там найбільша частка кримськотатарського населення. Експерти називають кілька причин, серед яких і високий рівень ксенофобії в Криму, і слабка інтегрованість репатріантів у соціально-економічне життя автономії.

Отже, якими повинні бути перші кроки того, хто взявся за пошук роботи? Менеджер з персоналу Інна розповіла нам, з чого почала б вона.
Написавши хороше резюме, можна розносити його в місця бажаної праці. Також можна звернутися в кадрову аґенцію. В кадрову, а не рекрутингову, бо остання більше орієнтована на замовника, а не шукачів роботи.
Ми пропонуємо, корпоративні тренінги безкоштовно, а також дізнайтесь, які пільги у депутатів України, та як одягтися на співбесіду, щоб сподобатися роботодавцю?
Від п’яти вакансій на одного безробітного у столиці — до однієї вакансії на двадцять шукачів роботи в провінції. Такою є офіційна статистика щодо працевлаштування в Україні. Чиновники звітують про зниження безробіття з дев’яти відсотків п’ять років тому до двох відсотків зараз. Але українці вважають безробіття однією з головних економічних проблем держави (про це свідчать соціологи). Також в Україні зростає рівень безробіття серед молоді. За офіційними даними, шукачів роботи серед тих, кому «до тридцяти п’яти» удвічі більше, ніж серед тих, кому «за тридцять п’ять» років.

Комментарии закрыты.

 

Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05
  + 38 (044) 233-46-69
  + 38 (044) 258-45-47 (факс)

Контактный E-mail:
office@nbc.ua
admin@nbc.ua