«Здрастуйте! Девіз вашого сайту: «Робота повинна приносити задоволення!»

Наскільки Ви можете це віднести до своєї діяльності і що Вам приносить максимальне задоволення у Вашій роботі? Спасибі! »
— Повністю можу віднести цей девіз до своєї діяльності. Моя робота приносить мені велику радість і задоволення!

«Якби Вам, не дай Бог, довелося шукати роботу, як би Ви це робили?»
— Не повірите: розмістив би резюме на сайті SuperJob! Упевнений, що дуже швидко знайшов би роботу.

«Добрий день! Ви робите добру і потрібну справу, спасибо большое! Як у Вас виникла ідея створення «Суперджоб»? Що підштовхнуло? Розкажіть, будь ласка, з чого все починалося ».
— Історія створення порталу вже неодноразово описана. Ви можете прочитати її, наприклад, у матеріалі «Хранитель Вакансій», який був надрукований в газеті «Ведомости» 10 жовтня 2012 року.

«Здрастуйте, Олексій Миколайович, скажіть, будь ласка, скільки проходить часу з моменту реєстрації здобувача до того моменту, коли він нарешті знаходить роботу до душі?»
— Чим вище рівень домагань здобувача, тим довше займає пошук. Чим вище позиція, на яку ви розраховуєте, тим, як правило, більший час займе процес пошуку роботи. Директор підприємства, що має в підпорядкуванні тисячі чоловік, може шукати роботу півроку — рік, і це цілком нормально. Спеціаліст середньої ланки зазвичай шукає роботу від тижня до місяця, в крайньому випадку — двох. Якщо ви кваліфікований фахівець, а процес пошуку роботи розтягнувся більш ніж на три місяці, значить, щось не те робите … Прискіпливо перечитайте своє резюме, перевірте правильність його розташування в розділах каталогу спеціальностей на нашому сайті, зверніться за допомогою до служби підтримки SuperJob.

«Як шукати роботу, якщо немає досвіду? Я тільки що закінчив ВУЗ і зіткнувся з тим, що у всіх вакансіях є вимога досвіду роботи. А де ж його взяти, якщо без нього на роботу не беруть? »
— Практично всі великі компанії сьогодні з величезним задоволенням беруть людей без досвіду — студентів і новоспечених спеціалістів — на стажування з подальшим працевлаштуванням. Тому, якщо ви шукаєте роботу вперше, звертайте увагу в першу чергу на вакансії великих відомих компаній — в них, як правило, дуже добре поставлена ​​робота з молоддю. Можливо, зарплата в середніх або невеликих компаніях вам здасться більш привабливою, але бізнес-процеси в невеликих компаніях побудовані, як правило, так, що вчити молодь там нікому і ніколи — звідси і трбованіе досвіду в їх вакансії.
Без досвіду роботи, до речі, вас візьмуть із задоволенням в державні структури: там люди потрібні практично завжди — на початкові позиції. Так, там часто платять мало, але це можливість придбати протягом року-двох безцінний досвід, який дуже часто навіть у бізнес-середовищі придбати можна. А вже з досвідом роботи в держструктурах вас потім із задоволенням візьмуть і в приватний сектор.

 

Зверніть також увагу на пропозиції виробничих (в першу чергу знову-таки великих) компаній, при цьому будьте готові, що перші 2-3 роки, поки ви нічого не вмієте, платити вам будуть менше, ніж вашим же однокашникам, які працювали там з другого курсу.
Майте на увазі: якщо зайнятися питанням пошуку роботи на 3 курсі, то проблем з працевлаштуванням до 5-го не буде.

«Як ви вважаєте, чи потрібна цілеспрямована програма з працевлаштування людей старше 50 років?»
— Я вважаю, що такої програми не потрібно. Потрібна нормальна державна політика в галузі кадрів та міграції населення, потрібна реальна допомога держави тим, хто вирішив змінити напрямок діяльності. При цьому в такій діяльності потребують не тільки 50-річні. З майже двох тисяч отриманих питань майже тисяча приблизно такого змісту: «Я старий і не можу знайти роботу. Що робити? »Але ще приблизно п’ятсот таких:« Я молодий і не можу знайти роботу. Що робити? »Так у чому ж проблема? Я вважаю, що об’єктивно такої проблеми не існує. Сьогодні немає проблем влаштуватися на роботу в будь-якому віці — все питання в адекватності запиту! Якщо вам важко працевлаштуватися, то справа швидше за все не у віці.

Як шукати роботу в зрілому віці? Як шукати роботу в молодому віці? Насамперед прийти на SuperJob і уважно прочитати всі матеріали та рекомендації в розділі «Як шукати роботу» Більшість людей, які скаржаться на те, що ніхто не запрошує їх на співбесіди, просто не читають наші рекомендації! Щоб швидко і без проблем сьогодні знайти роботу, потрібно перш за все розуміти, що пошук роботи — це теж робота! Це робота, яку треба робити ретельно і скрупульозно, методично вивчаючи правила гри і закони ринку. І чим більш високу позицію ти хочеш зайняти, тим краще потрібно розбиратися в цьому питанні — в питанні технології пошуку роботи.

 

«Які, на ваш погляд, перспективи працевлаштування кваліфікованого фахівця передпенсійного віку?»
— Перспективи працевлаштування фахівців передпенсійного, пенсійного і глибоко пенсійного віку, якщо це кваліфіковані фахівці, — дуже райдужні, оскільки ринок праці відчуває явний дефіцит кваліфікованих кадрів. Наш досвід показує, що незалежно від віку кваліфікований фахівець легко знаходить собі роботу. І якщо ви дійсно такий фахівець — не потрібно комплексувати і звертати увагу на те, що пишеться в вакансії, т.к. вік там часто пишеться досить умовно. Коли відмовляють через віку, точніше називають вік причиною відмови, дуже часто за цим ховається якась інша, об’єктивна причина, просто кандидату в «околопенсіонном» віці найпростіше відмовити, мотивуючи відмову саме цим. Велика проблема є тоді, коли людина до пенсійного віку не став професіоналом. Але і в цьому випадку, якщо є сили і бажання працювати, ніколи не пізно почати з нуля і придбати нову або підвищити вже існуючу кваліфікацію.

«Перевіряєте ви компанії, які розміщують вакансії на вашому сайті, на етичність ведення бізнесу і ставлення до працівника?»
— Ми не можемо цього робити. Ми перевіряємо роботодавців тільки на відповідність їх діяльності законодавству РФ. За правилами роботи з нашим сервісом, роботодавцям забороняється розміщувати інформацію, що суперечить законодавству, а також розміщувати оголошення про вакансії і пропонувати кандидатам з бази сайту SuperJob роботу, пов’язану з гральним бізнесом, окультними та еротичними послугами, заробітками в Інтернеті, обробкою електронної пошти, проведенням масових електронних розсилок і мережевим маркетингом.

Якщо ви вважаєте, що компанія по відношенню до вас поводиться неетично, радимо звертатися в Трудову інспекцію та до суду. У 95% випадків суд вирішує трудові спори на користь працівника.

«Шановний Олексій Миколайович! Хотілося б дізнатися Вашу думку про роботу інших інтернет-сайтів з підбору персоналу. Які сайти ви змогли б виділити і чи вважаєте їх гідними конкурентами? P.S. Особисто я вважаю, що сайт SuperJob.ru поза конкуренцією! »

 

— Конкурентів у нас немає: ми всіх вважаємо колегами, тому що разом вирішуємо важливу соціальну задачу. І говорити, що SuperJob знайде вам роботу краще, ніж хто-небудь, не станемо. Ми будемо раді, якщо ви знайдете роботу на іншому работном ресурсі — гідних сайтів з працевлаштування дуже багато.

Виділяти нікого не хотілося б. Ми теж щиро вважаємо, що SuperJob набагато краще за інших.

«Я кандидат наук. При пошуку роботи це плюс чи мінус? »
— Так, це плюс. Але якщо вантажником хочете працювати — мінус.

«Шановний Олексій Миколайович! Що говорить Ваш досвід: чи залишилися в природі здорові і порядні роботодавці? »
— Мій досвід говорить, що більшість людей добрі і хороші, в тому числі і роботодавці. Але якщо вам такі поки не траплялися, то у нас величезна кількість чудових клієнтів — компаній-роботодавців. Може бути, вони шукають саме вас?

«Давно шукаю відповідь на таке питання. Чому завжди виникає така закономірність: чим менш цікава робота, тим більше за неї платять, і навпаки? »
— Далеко не завжди так відбувається. У вашому випадку, мабуть, падає інтерес до того, що робите, і при цьому росте ваш професіоналізм.

Комментарии закрыты.

 

Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05
  + 38 (044) 233-46-69
  + 38 (044) 258-45-47 (факс)

Контактный E-mail:
office@nbc.ua
admin@nbc.ua