Починаючи з тих пір, як у світі почали розвиватися ринкові відносини між людьми стали з’являтися спеціалізації людей з різних видів праці: будівельники, ткачі, гончарі, ковалі ….

Починаючи з тих пір, як у світі почали розвиватися ринкові відносини між людьми стали з’являтися спеціалізації людей з різних видів праці: будівельники, ткачі, гончарі, ковалі …. Один з одним вони обмінювалися продуктами своєї праці, а набуті знання і досвід у своєму ремеслі передавали у спадок своїм дітям і онукам. Так і з’явилися професії. З кожним роком кількість професій збільшувалося, а їх склад і значимість видозмінювалися.

Сьогодні все більше і більше з’являється нових професій, одні з яких замінюють старі, інші об’єднуються, стираючи між собою всілякі кордону, а деякі, навпаки розколюються на безліч інших, що відрізняються один від одного своїми цілями і завданнями. У наш час життя і її рівень кардинально видозмінюється, суспільні відносини набирають хід у своєму розвитку, а на ринку праці стало з’являтися багато нових, незвичних професій, які давно вже зайняли певні місця у розвинених країнах. Коли потрібно міняти роботу і станьте незамінним на роботі, і отримаєте підвищення в зарплаті.

У всіх містах, а в тому числі і в Магнітогорську, почали створюватися і відкриватися курси з підготовки персоналу: курси менеджменту, курси навчання ПК, курси з комп’ютерного дизайну, курси навчання офіціантів, курси крою та шиття і т.д. І нехай навіть якщо на подібних курсах навчання займає не такий тривалий термін, як наприклад, в технікумі чи інституті, але все ж кожна людина може отримати певну ступінь спеціальності за обраним профілем. Для одних курси є додатковою освітою, якщо спеціалізація, якою володіє той або інший фахівець з різних причин перестала його задовольняти. Для інших, курси можуть бути захопленням, як саморозвиток в різних областях пізнання.  Запрошуємо, тренінги по kpi мотивації в Києві, та дізнайтесь, хто така Басанська Марина Леонідівна.

В останні роки, з розвитком сучасних технологій багатьом професіоналам у своїй галузі необхідно проходити перепідготовку або як це прийнято говорити курси підвищення кваліфікації. Зазвичай на курси підвищення кваліфікації направляють з місця роботи самі ж роботодавці. Але існують професії, які вимагають постійного додаткового навчання залежно від внесених у законодавчі та нормативні документи нових поправок. Так, наприклад, професійний бухгалтер навчання проходить в обов’язковому порядку один раз на рік, у зв’язку з постійними змінами в податковому кодексі країни.

Сьогодні в Магнітогорську пропонують величезний вибір курсів, як для професійних працівників, так і для інших фізичних осіб. Адже в нашому місті більше 1300 промислових підприємств, на які постійно потрібні кваліфіковані співробітники і більше 22000 представників малого та середнього бізнесу, які відносяться до різних сфер діяльності і також вимагають досвідчених фахівців.

Комментарии закрыты.

 

Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05
  + 38 (044) 233-46-69
  + 38 (044) 258-45-47 (факс)

Контактный E-mail:
office@nbc.ua
admin@nbc.ua