Як відомо,офіційно оформлені співробітники компаній та індивідуальні підприємці повинні в обов’язковому порядку проходити навчання охорони праці з подальшим отриманням відповідного посвідчення.

Ця процедура виконується з періодичністю раз на 3 роки. У разі відсутність документів, що підтверджують проходження курсів, контролюючі органи можуть накласти штрафні санкції, а то й зовсім припинити економічну діяльність юридичної або фізичної особи.

Що дає навчання охорони праці?
Прискорене проходження перевірок. Пройшовши відповідні курси навчання з охорони праці, співробітник отримує посвідчення, яке підтверджує його ознайомлення з основними правилами безпеки при виконанні робіт. При проведенні перевірок з боку контролюючих органів наявність документів, відповідних встановленим зразком, ніяких проблем не виникне.
Скорочення кількості нещасних випадків. Успішне проходження навчання охороні праці гарантує ознайомлення з основними правилами і нормами безпеки при виконанні будівельних, реконструкційних, ремонтних, монтажних та інших робіт. Це дозволяє знизити кількість нещасних випадків, які можуть обернутися для компанії значними витратами і проблемами з законом. Запрошуємо Вас, тренінги семінари Київ, безкоштовно, для читачів цієї статті.

Зниження кількості випадків травматизму. Отримання травм співробітником при виконанні посадових зобов’язань призводить до збільшення витрат на його лікування і знижує конкурентоспроможність компанії. Регулярне приведення навчання охороні праці дозволяє застрахувати організацію від значних витрат і необхідності перерозподіляти посадові зобов’язання між іншими працівниками.
Працевлаштування після перерви і про що не треба питати на першій співбесіді?
Зниження кількості помилок, що допускаються в ході виконання робіт. При реалізації великих проектів навіть найменший прорахунок може обернутися для компанії значними збитками. Пройшовши відповідні курси, співробітники будуть дотримуватися правил безпеки, що знизить ймовірність появи помилок при виконанні робіт. Якщо компанія надає послуги з проектування, будівництва, ремонту та експлуатація небезпечних виробничих об’єктів, для досягнення максимального ефекту необхідно також комплексне навчання та атестація працівників з промислової безпеки у відповідному навчально-методичному центрі.

Особливості навчання охороні праці:

Тривалість курсів варіюється в діапазоні 72-96 годин. Залежить від початкової підготовки фахівця, займаної посади і форми навчання.
Вартість курсів навчання охороні праці залежить від обраного навчально-методичного центру і варіюється в діапазоні 3-10 тисяч рублів.
Форма проведення курсів вибирається залежно від уподобань роботодавця та рівня зайнятості співробітника.
Для отримання максимального результату необхідно звернутися в надійний навчально-методичний центр з хорошою репутацією.

Висновок
Проводити курси навчання охорони праці потрібно не тільки для дотримання вимог чинного законодавства. Підвищення рівня знань співробітників в цій області дозволяє знизити аварійність будівництва, кількість нещасних випадків і травматизму, що збільшує конкурентоспроможність компанії і знижує витрати на усунення форс-мажорних ситуацій.

Комментарии закрыты.

 

Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05
  + 38 (044) 233-46-69
  + 38 (044) 258-45-47 (факс)

Контактный E-mail:
office@nbc.ua
admin@nbc.ua