Шукати роботу своєї мрії ніколи не рано — всупереч поширеній думці, влітку ваші шанси на успішне працевлаштування ростуть разом із стовпчиком термометра!

Прямо зараз оновлюйте резюме і відправляйте потенційним роботодавцям! Не варто чекати осені, адже пошуки роботи влітку — це по-справжньому безпрограшна стратегія. Чому?
Причина перша: влітку менше конкурентів
Коли за вікном +28, не дуже-то хочеться вмикати комп’ютер і моніторити рекрутингові портали в пошуках підходящої вакансії. Влітку здобувачів, як правило, тягне на море, на дачу або на худий кінець на міський пляж, але ніяк не на співбесіду. Ось кандидати і відкладають пошуки роботи: мовляв, зараз все одно мертвий сезон, усі у відпустках, шукати марно, почекаю-ка я до вересня, а там і пропозицій більше стане … Що це означає для активних кандидатів? Правильно, зниження конкуренції!

Багато рекрутери скаржаться, що влітку здобувачів незрівнянно менше в порівнянні з іншими порами року. Користуйтеся моментом! Якщо восени, щоб отримати гарну роботу, вам доведеться пройти серйозний конкурс, то зараз працевлаштуватися набагато простіше! Поки інші кандидати смажать шашлики на дачі і підкорюють Ельбрус, ви цілком можете зайняти вакантне місце, минаючи вирішальну сутичку з ними.

Причина друга: сезон відпусток загострює кадрові проблеми в компаніях
Якщо, приміром, у відділі має бути три менеджера по роботі з клієнтами, а їх всього двоє, то відхід одного з них у відпустку фактично може оголити цілу ділянку роботи. Природно, компанія буде докладати всіх зусиль, щоб закрити вакантну позицію. А значить, і рекрутер, і потенційний керівник будуть більш «поступливими». Навіть якщо вашого досвіду не цілком достатньо, вас цілком можуть взяти на роботу, — втім, для цього вам доведеться переконати співрозмовників у своїй високій мотивації і повної адекватності. Є таки, тренінги по мотивації працівників в Києві.

Причина третя: влітку більше вакансій в деяких сферах
Будівництво, сільське господарство, туризм і все, що з ним пов’язано, робота з дітьми в оздоровчих таборах та готелях, освіта (педагоги починають готуватися до нового навчального року ще навесні), транспорт, харчова промисловість (особливо виробництво і продажі «літніх» продуктів) , логістика, індустрія краси — у багатьох сферах вакансій влітку стає більше. При це далеко не всі з них — тимчасова робота. До того ж навіть тимчасову роботу завжди можна перетворити на постійну — проявивши себе відмінним працівником.

Причина четверта: влітку простіше адаптуватися на новому місці
Як правило, влітку більшість компаній не затіває нових проектів і масштабних впроваджень. Сезон відпусток — пора відносного спокою в офісі. А значить, новому працівнику не доведеться в перший же робочий день екстрено вирішувати найскладніші завдання, одночасно намагаючись запам’ятати імена нових колег. Швидше за все, у нього буде час спокійно озирнутися і вникнути в свою роботу. А успішна адаптація — значимий фактор ефективності на новому місці.

Причина п’ята: навіщо відкладати на завтра?
Справді, навіщо відкладати хорошу справу, яким, безумовно, є пошуки роботи, на потім? Як кажуть, куй залізо, поки гаряче, — поки вам хочеться змін і мріється про нові звершення. Натхнення — відмінний помічник у будь-якій справі!

Комментарии закрыты.

 

Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05
  + 38 (044) 233-46-69
  + 38 (044) 258-45-47 (факс)

Контактный E-mail:
office@nbc.ua
admin@nbc.ua