Використовуйте сім порад досвідчених бізнесменів як домогтися успіху в бізнесі

Порада перша. Вибираємо майбутній бізнес з простого питання: що я вмію робити краще за інших? Відповідь на це питання і ляже в основу вашого бізнесу.

Порада друга. Неухильно ростимо впевненість у власних силах. Читаємо книги відомих мільйонерів-мільярдерів. І несподівано відкриваємо, що вони — не герої. А свій карколомний бізнес починали саме з цього: незламної віри в себе!

Порада третя. Весь свій розум, кмітливість, винахідливість, уяву направляємо на пошуки нових ідей. У цій роботі немає дрібниць. Спостерігайте, аналізуйте навколишній світ. І одного разу клямка дверного замка у вашій квартирі, раптом, осяє вас відкриттям не гірше, ніж яблуко осінило Ньютона.
Пропонуємо, тренінг партизанський маркетинг, а також дізнайтесь, как правильно просить повышения зарплаты, и правильная мотивация сотрудников в бизнесе.

Рада четвертий. Фіксуйте відвідали вас ідеї. Заведіть зошит. Запишіть всяку рідкісну думку. Навіть якщо вона не співзвучна вашому бізнесу. Вправляйте свій розум, комбінуючи далекі один від одного ідеї. Часто саме ця робота призводить до неординарних відкриттів.

Порада п’ята. Цікавтеся новинками в будь-яких областях. Аналізуйте, на які потреби відгукуються люди. Вивчайте потреби самих різних людей.

Порада шоста. Вникайте в роботу, проблеми, бізнес своїх рідних і друзів. Обговорюйте з ними всякі бізнес-ідеї, особисті успіхи і невдачі. Вчіться на їх уроках.

Порада сьома. Обговорюйте з відданими друзями власний бізнес. І, якщо є серед ваших товаришів гострий критичний розум, дайте йому можливість обробити ваш план в пух і прах. Різка критика, збуджуючи наш опір, призводить до раптових довгоочікуваним відкриттям.

Комментарии закрыты.

 

Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05
  + 38 (044) 233-46-69
  + 38 (044) 258-45-47 (факс)

Контактный E-mail:
office@nbc.ua
admin@nbc.ua