Щоб знайти роботу в Україні, потрібно підійти до цього процесу серйозно і відповідально.
Адже кожен здобувач не просто шукає роботу для галочки, а прагне отримати посаду, де він зміг би найкращим чином проявляти свої ділові якості, отримувати високу зарплату і розвивати свій професіоналізм.
Важливою обставиною є і те, щоб роботодавець знав Кодекс законів про працю України. Не варто цілком покладатися на оточуючих — набагато корисніше буде самому точно знати, скільки повинна продовжуватися відпустка, як оформити лікарняний і такі, на перший погляд необов’язкові, але важливі моменти, як справедлива оплата понаднормових.

У період кризи багато співробітників зіткнулися з тим, що, всупереч трудовому законодавству України, їх змушують піти з роботи. Для того, щоб знати, як уникнути звільнення за власним бажанням і захистити свої трудові права, в більшості випадків потрібна грамотна консультація юриста.

Проект досліджує, зокрема, як відрізняється зарплата в регіонах і як змінюється зарплата 2011. Крім того, в розділі «Як розпочати кар’єру» зібрані рекомендації про те, як швидко знайти гарну роботу в Україні. Природно, кожна ситуація індивідуальна, і, наприклад, робота для студентів і робота після декрету потребують різних навичок і різних стратегій поведінки, проте завжди можливо досягти успіху. Знаючи про те, яка саме робота вам зараз потрібна — робота з гнучким графіком, робота на дому, робота на неповний день, або ж, навпаки, робота в офісі, ви зможете задати потрібні параметри пошуку і вибрати відповідні вакансії.
Для того, щоб справити належне враження на майбутнього роботодавця, скористайтеся порадами про те, як пройти співбесіду, як правильно скласти резюме, і не забудьте про супровідний лист. Проаналізувавши той досвід роботи, який у вас є, сміливо вирушайте на пошуки і не втрачайте навіть такі екстравагантні стратегії, як десять заповідей пошуку роботи.
Не забувайте, що на ринку праці вже почалося потепління і криза потихеньку відступає. Як мінімальна зарплата, так і середня зарплата в Україні поступово зростає. А значить, українські роботодавці готові до нових відкриттів, і, можливо, саме вам судилося почати кар’єру в своїй сфері прямо зараз. А про найпопулярніші вакансії на ринку праці ви можете дізнатися прямо зараз, прочитавши, які плюси і мінуси має робота оператора call-центру, менеджера з продажу, секретаря, та інших.

Комментарии закрыты.

 

Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05
  + 38 (044) 233-46-69
  + 38 (044) 258-45-47 (факс)

Контактный E-mail:
office@nbc.ua
admin@nbc.ua