Отже, ви вирішили стати щасливим володарем двох дипломів про вищу освіту і піти вчитися повторно на іншу спеціальність.

Вітаємо! І з задоволенням допоможемо знайти відповіді на всі майбутнього студента питання. Безперечно, при отриманні другої вищої процедури, які вам належить пройти, будуть схожі на те, що ви вже робили після школи. Але все ж відмінності є, і про них варто знати.  Тренінгові компанії запрошують Вас, на тренінги безкоштовно, від бізнес тренера Старожукова Інна Альбертівна.

Головна відмінність другої вищої освіти в тому, що воно є комерційним, тобто вступити на бюджет буде неможливо: держава оплачує одержання тільки однієї спеціальності. Ви вже визначилися з вузом і знаєте суму, яку витратите на навчання? Відмінно! Якщо ж ні, кращим помічником у пошуках буде Інтернет: практично про будь вищому навчальному закладі можна знайти потрібну інформацію. другу вищу освіту заочно, не відвідуючи навчальний заклад. Для цього варто зупинитися на дистанційною формою навчання і проходити курс самостійно. Згідно із законодавством нашої країни отримати освіту можна в будь-якому віці, але все ж варто уточнити подробиці в обраному університеті. Найчастіше саме самі вузи ставлять обмеження до п’ятдесяти років. Заочні спеціальності у вітчизняних університетах представлені в широкому різноманітті, так що вибирайте саме ту, яка вам до душі і максимально підходить до вашої роботи і стилю життя.

Тривалість навчання буде залежати від уже наявного у вас диплома та форми навчання, яка була в перший раз. Більшість навчальних закладів зараз випускає не фахівців, як було раніше, а бакалаврів. Тривалість навчання в бакалавраті від 3 до 5 років, а інтенсивність набагато вище. Як попросити про підвищення зарплати і не отримати відмову і як отримати премію?

Перед тим як прийняти рішення про отримання додаткової освіти, добре подумайте і зважте всі плюси і мінуси. Друга освіта допоможе вам рухатися в обраній професійній сфері більш успішно і динамічно, розширить ваш кругозір і дасть нові знання. Мінусів набагато менше, але про них теж варто задуматися.

Комментарии закрыты.

 

Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05
  + 38 (044) 233-46-69
  + 38 (044) 258-45-47 (факс)

Контактный E-mail:
office@nbc.ua
admin@nbc.ua