В Україні очікують скорочення робочих місць. Приміром, в кадровому холдингу вважають, що темпи зростання ринку праці в цьому році, сповільняться і це призведе до скорочення кількості вакансій на 7-10%. Винятком можуть стати лише IT-сфера та фармацевтичний ринок.

«Прогноз уряду щодо рівня безробіття (7,2-7,5%) занадто оптимістичний. Він скоріше для статистики, — повідомив «Коммерсант-Украина» директор департаменту розвитку соціального страхування Федерації роботодавців Олег Мукін. — Збільшення кількості робочих місць не буде, звідки їм узятися?»

В кадровому агентстві Hudson зазначають, що якщо в 2013 році 51% роботодавців не переглядали чисельність персоналу, а про збільшення штату говорили 43% респондентів, то в наступному році ситуація може змінитися. 32% учасників дослідження повідомили про оптимізацію кількості працівників, адже цей рік не обіцяє помітного пожвавлення економіки.  Ми пропонуємо, корпоративні тренінги, як знайти працю в Україні
Читайте далі, де заробити багато грошей, та як одягтися на співбесіду жінці, і пам’ятайте, як визначити, про що думає людина і також що таке повнота усвідомлення?

«Про збільшення кількості робочих місць не йдеться. Головне, щоб не було масових звільнень, для чого будуть практикувати введення неповного робочого дня, неповного тижня, щоб скоротити витрати»,- сказала генеральний директор рекрутингового агентства «Гоніс» Віка Серкова.

На думку директора компанії в Україні Ольга Квот, цінні українські фахівці, як і в прошлому році, будуть їхати на роботу або постійне місце проживання в Німеччину, Грузію, Канаду, Польщу, Росію, Чехію. «Росія близько, вона економічно стабільна, в Сибіру можна багато грошей заробити. Та й у Білорусі ситуація краща, ніж у нас»,- вважає Вікторія Погоріла. Зазначимо, що українці з радістю працюють «на пташиних правах» за зарплати в конвертах.

Комментарии закрыты.

 

Контактные телефоны:
  + 38 (044) 237-90-05
  + 38 (044) 233-46-69
  + 38 (044) 258-45-47 (факс)

Контактный E-mail:
office@nbc.ua
admin@nbc.ua